Biznes Menedżerowie Development

Widok w górę - Biznes Menedżerowie Development

Nieustannie poszukujemy doświadczonych i nowych uczestników w rozwój firmy i ról sprzedaży.

Nasze aktualne oferty pracy w BDM i Sprzedaży m.in., stażyści, Doświadczony, Menedżerowie i stanowiska szczebla dyrektora. Oczekujemy doświadczeni kandydaci mieć co najmniej dwa lat bezpośrednie doświadczenie porównanie. Nie wymagamy od kandydatów mieli stopni. Jedynym papieru musimy zobaczyć to, co można wymienić na towary i usługi.

Sektor: Imigracja i globalna mobilność

Lokalizacja: Canary Wharf i na świecie

Szukamy wielki Biznes Menedżerowie Development – do kierowania naszą organizację na wyższy poziom. Nasze BDMs skupić się na kluczowych sektorach, w tym:

  • Globalny Mobilność & Imigracja korporacyjnego
  • Student Rekrutacja i usługi Zespół.
  • Usługi imigracyjne
  • Zatrudnienie & Usługi rekrutacyjne

już to firma globalna Prawo w Londynie. Mamy ugruntowaną międzynarodową obecność i cenionym reputacji, który zapewnia całościowe i dokładne podejście do rozwoju swojej kariery Business Development i naszych klientów.

Business Development Executive mieści się ręce na roli, która wymaga skutecznego i wysokiej jakości pracy, aby wspierać partnerów i prawników imigracyjnych w praktyce z rozwojem biznesu, w tym wsparcie oferty; Rozwój klienta; i zarządzanie kontami klucz, jak również inne inicjatywy marketingowe i komunikacyjne.

Będziesz zapewnić wsparcie dzień dzień, jak również ustanowienie i utrzymanie najlepszych praktyk w zakresie działań na rzecz rozwoju biznesu w całej grupie. Rola ta siedzi w obrębie Londynu i będzie również należy się spodziewać, aby prowadzić zespół klienta i wspierać międzynarodowy zespół sektorze przemysłowym. Firma posiada trzy główne funkcje imigracji, Zatrudnienie i studenckie Usługi.

Główne zadania to:

  • Nawiązując do nowych możliwości biznesowych i utworzenie spotkań
  • Planowanie i przygotowanie prezentacji (przywitaj się Powerpoint)
  • Komunikowanie rozwoju nowych produktów potencjalnym klientom
  • Nadzorowanie rozwoju literatury marketingowej
  • pisanie raportów
  • Zapewnienie zarządzania ze sprzężeniem zwrotnym
  • Spotkanie wyznaczać cele.

Wymagania obejmują:

• wykształcenie wyższe z poprzedniego doświadczenia marketingu i rozwoju biznesu z ustawy, rachunkowość lub finanse (np. lista płac, parasol firmy itp), rekrutacja globalna mobilność lub podobnym środowisku partnerstwa lub usługi profesjonalne

• Szerokie doświadczenie w kontaktach z kierownictwem wyższego szczebla i kluczowych interesariuszy

• Znajomość branży bankowej i finansowej jest zalecane

• Znajomość branży usług edukacyjnych i Recruitment jest wysoce zalecana

• Zainteresowanie interakcji z klientami międzynarodowymi

• Coaching, wpływanie i umiejętności prezentacji i mieć pewność,, artykułować, sprężyste i skupiony

• Będziesz mógł wykazać się osiągnięciami bycia proaktywnym i korzystania z inicjatywy, i dostarczania wysokiej jakości pracy.

• Doskonałe umiejętności zarządzania projektem

Pojawi się spodziewać się być skutecznym członkiem personelu, który przekłada się na rozwoju biznesu.

Dołącz IAM w BDM Zespołem

UK Imigracja

Biznes Ludzie & amp; Inwestorzy
Sole Przedstawiciele
Poziom 1 PL Wszystko
Poziom 1 Ogólne UK Visa
Poziom 1 UK (ogólne) Ocena
Poziom 1 Pl Przedsiębiorca Visa
Poziom 1 Absolwent Przedsiębiorca Visa UK
Studia w Wielkiej Brytanii
Poziom 4 (Ogólne) UK Student Wizy
Poziom 4 (Dziecko) UK Visa Student
Student Visitor Visa UK
Inne aplikacje imigracyjne
Przodków i Wspólnoty
Aplikacje EOG
Długi Rezydencja
Nieokreślony Leave (ILR)
Brytyjskie obywatelstwo
Inne Visa Kraje
Australia
Kanada
Portugalia
Stany Zjednoczone

Pozwoleń na pracę